1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Візит до Департаменту експертів Консультативної місії Європейського Союзу

25 липня 2017 року Департамент спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС з робочим візитом відвідали представники Консультативної місії Європейського Союзу (EUAM).

Основна мета візиту - визначення ключових моментів для розробки стратегій розвитку та можливих напрямків подальшої співпраці з місією EUAM.

Під час зустрічі фахівці Департаменту ознайомили гостей з процесом спеціальної та спеціалізованої підготовки, що реалізується у Департаменті, матеріально-технічним забезпеченням  установи; презентували електронні ресурси Департаменту, спеціалізовану аудиторію з питань переміщення культурних цінностей, комп’ютерні класи,  музей кінологічного забезпечення ДФС, спеціалізований комплекс, де розташовано умовний пункт пропуску, морський контейнер та транспортні засоби з облаштованими місцями схову предметів контрабанди та порушення митних правил (залізничний купейний вагон, вантажний автомобільний напівпричіп, автоцистерна, легкові автомобілі); продемонстрували роботу кінологічних команд.  

У ході зустрічіпредставники EUAM ознайомили присутніх з основними завданнями та функціями  місії EUAM, роз’яснили методологію розробки стратегій та планів дій.

Сторони обговорили основні етапи та методи розробки стратегій відповідно до європейських стандартів.

 

Фахівці Департаменту отримали цінну інформацію для подальшого застосування її в розробці Стратегії розвитку Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС, Стратегії розвитку Регіонального кінологічного навчального центру ВМО та Стратегії розвитку Регіонального навчального центру ВМО.Новини (UA)