1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Зустріч з представниками Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUВAM)

26 липня 2017 року в Департаменті спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС відбулася зустріч з  представниками Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUВAM).

Під час зустрічі гостей ознайомлено з процесом спеціальної та спеціалізованої підготовки, що проводиться у Департаменті, зі структурою та  основними напрямками діяльності Департаменту, його матеріально-технічною базою, використанням сучасних інформаційних технологій у роботі.

Також презентовано спеціалізований комплекс, де розташовано умовний пункт пропуску, морський контейнер, транспортні засоби з облаштованими місцями схову предметів контрабанди та порушення митних правил, кінологічний навчально-тренувальний комплекс та продемонстровано роботу кінологічних команд з пошуку наркотичних засобів та тютюнових виробів.

 Представники EUBAM відмітили, що Місія зацікавлена в наданні методичної, практичної допомоги для підвищення рівня професійної підготовки фахівців митниць ДФС України та реалізації спільних заходів з протидії порушенням митного законодавства.

Учасники зустрічі обговорили перспективи та основні аспекти співпраці Департаменту з EUBAM, зокрема, щодо обміну інформацією та досвідом, проведення спільних міжнародних заходів та консультацій, направлених на підвищення рівня професійної компетентності посадових осіб органів ДФС.Новини (UA)