1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Змагання кінологічних команд правоохоронних органів та організацій України за програмою підготовки спеціальних собак «Патрульно-розшуковий собака-1» (ПРС-1)

19 серпня 2017 року в Хмельницькому центрі підвищення кваліфікації та перепідготовки персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України відбулися змагання кінологічних команд правоохоронних органів та організацій України за програмою підготовки спеціальних собак «Патрульно-розшуковий собака – 1». У проведенні змагань активну допомогу надали досвідчені кінологи з інших правоохоронних, військових структур та цивільних організацій. Фахівці Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС взяли участь у заході в якості членів суддівської колегії.

Всього змагалися 21 кінологічна команда. У запеклій боротьбі вони продемонстрували волю до перемоги, професійні уміння та навички.

Такі змагання дозволяють налагоджувати та продовжувати співпрацю та взаємостосунки між кінологічними службами різних відомств, обмінюватися досвідом ефективного використання службових собак, координації дій та вироблення єдиної концепції у протидії тероризму, боротьбі з контрабандою, зокрема у сфері незаконного обігу наркотиків, зброї, вибухівки. Змагання допомагають підвищити професійний рівень кожного працівника кінологічної служби.

Так, інспектори-кінологи Департаменту СПКЗ ДФС і їх чотирилапі підопічні найближчим часом будуть брати участь у Дог-шоу, яке організовуватиме Кінологічна спілка України (м. Київ, 24-27 серпня 2017 року), у Міжнародних змаганнях правоохоронних органів. що організовуватиме Національна поліція України (26-29 вересня 2017 року, м. Ужгород) та у змаганнях «Служба собак детекторів (ССД-1)», які буде організовувати Кінологічний центр «Ягуар» (30 вересня 2017 року, м. Київ).

Проведення таких заходів – це значна подія для розвитку кінологічного забезпечення службової діяльності органів, установ та організацій України, що є дуже  важливим для зміцнення її іміджу – як європейської держави. 

Новини (UA)