1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Європейська виставка собак у Києві

Euro Dog Show - подія, яка серед кінологів і всіх небайдужих, прирівнюється до Чемпіонату Європи з футболу у всіх уболівальників і гравців, це найбільша виставка собак, яка проводиться один раз на рік в одній із країн - членів Міжнародної кінологічної федерації (FCI) і завершується фінальними змаганнями і вибором «Кращої собаки Європи».

Наша країна в особі Всеукраїнської громадської організації КСУ (Кінологічна спілка України) виграла шанс на проведення цього заходу FCI (Міжнародна кінологічна федерація) у таких гідних суперників як Словаччина, Данія і Німеччина.

Захід відбувся у м. Київ 24-27 серпня 2017 року. Генеральним партнером стала транснаціональна компаніяRoyal Canin - виробник кормів для котів і собак.

У шоу взяли участь близько ста найкращих шанованих експертів з усіх куточків світу, судді всесвітніх чемпіонатів та керівництво Міжнародної кінологічної федерації. На численних рингах судді оцінювали екстер’єрні якості собак найрізноманітніших порід, що прибули в Київ з 55 держав. На цій виставці найкращі представники різних порід отримали титул «Чемпіон Європи».

Насичена програма, однодумці та фахівці з усього світу створили неймовірну атмосферу та позитивні емоції.

На запрошення Кінологічної спілки України участь у заході взяли посадові особи Департаменту СПКЗ ДФС. Це була прекрасна нагода набути практичного європейського досвіду щодо роботи собак в рингах на виставках та ознайомитися з кращими собаками службових порід, які придатні для дресирування з пошуку предметів контрабанди та митних правопорушень.

Співпраця між Кінологічною Спілкою України та Департаментом СПКЗ ДФС надалі сприятиме розвитку службової кінології та підвищенню професійного рівня кінологічних команд ДФС.

Новини (UA)