1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Міжнародний семінар з профілювання митних ризиків

Представник Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС взяв участь у семінарі на тему «Профілювання ризиків при здійсненні аналізу митних ризиків». Захід відбувся 14-15 вересня 2017 року в м. Одеса за підтримки Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM) за участі представників Департаменту таргетингу та управління митними ризиками ДФС, Одеської та Міжрегіональної митниць ДФС, Митної служби Республіки Молдова, експертів EUBAM.

Під час семінару учасники ознайомилися з функціональними можливостями сучасних інструментів з профілювання митних ризиків, які застосовуються при здійсненні митного контролю та митного оформлення посадовими особами ДФС України та Митної служби Республіки Молдова.

Експерти EUBAM поділилися досвідом застосування системи управління ризиками митними службами Республіки Польщі, Німеччини та Румунії, представили результати проведення спільних оперативних заходів на українсько-молдовському кордоні з виявлення ризикових митних оформлень товарів, у тому числі в напрямку протидії відмиванню коштів з використанням митних операцій.

За результатами обговорень поточного стану застосування системи управління ризиками в митній справі та, враховуючи динамічний розвиток сучасних технологій, учасники заходу прийняли рішення стосовно продовження співпраці в даному напрямку.

Новини (UA)