1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Участь у курсі з розвитку лідерських якостей та управління (LMD)

       Представник Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС взяв участь у проведенні навчального курсу з розвитку лідерських якостей та управління, який проходив у рамках 73-ї програми стипендій Всесвітньої митної організації (ВМО) (18 - 29 вересня 2017 року, м. Брюссель, Королівство Бельгія).

       Ця програма є частиною роботи ВМО із розвитку управлінських можливостей адміністрацій держав-членів для підтримки програми митної реформи та її модернізації. Мета Програми -  ознайомлення перспективних молодих керівників держав-адміністрацій з інструментами Всесвітньої митної організації та міжнародними стандартами, а також розвиток управлінських навичок для ефективного впровадження реформ.

       Курс із розвитку лідерських якостей та управління проводився протягом двох тижнів і забезпечив інтерактивне навчання з широкого кола питань. Учасників заходу привітала пані Бренда Мундія, заступник директора з розвитку потенціалу Всесвітньої митної організації. 

     У навчальному курсі  взяли участь 22 представники з Індії, Ямайки, Уганди, Вірменії, Азербайджану, Беліз, Індонезії, Шрі-Ланки, Тайланду, Оману, Анголи, Киргизької Республіки, Пакистану,  Перу, Бангладешу та Судану.

Новини (UA)