1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

«Державний експортний контроль. Ідентифікація товарів подвійного використання»

    Уперіод з 25 по 29 вересня 2017 року  для посадових осіб відділів митного оформлення митниць ДФС, у рамках програм Державного Департаменту США з експортного контролю та безпеки кордонів (EXBS) та Департаменту енергетики США з експортного контролю в галузі нерозповсюдження ядерної зброї (INECP), на базі Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення Державної фіскальної служби відбувся семінар на тему «Державний експортний контроль. Ідентифікація товарів подвійного використання (СІТ)».

   Мета семінару - поглиблення професійних знань та покращення спеціальних навиків особового складу митниць Державної фіскальної служби України з питань: загрози поширення зброї масового знищення; основ експортного контролю в Україні та його процедур; ідентифікації товарів подвійного використання; ролі митниці в системі експортного контролю; біологічного, хімічного, ядерного та ракетного циклу.

   Програмою семінару було передбачено оглядову тематичну екскурсію  до  Хмельницької АЕС, в робочих приміщеннях якої (машинний зал, пункт керування) учасники заходу мали змогу ознайомитися з особливостями контролю за ядерним паливом та умовами зберігання радіоактивних відходів.

   Захід відбувся за участі представника Програми з експортного контролю та безпеки кордонів (EXBS) Державного Департаменту США, експертів Київського інституту ядерних досліджень, представників Державної служби експортного контролю, Департаменту організації митного контролю, Департаменту податкових та митних експертиз ДФС, Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС.

   На завершення заходу всі учасники отримали сертифікати.

Новини (UA)