1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Перший міжнародний відкритий чемпіонат з багатоборства кінологів на Закарпатті

26-29 вересня 2017 року Головним управлінням Національної поліції в Закарпатській області було організовано та проведено  Перший міжнародний відкритий чемпіонат Національної поліції України з багатоборства кінологів. Офіційне відкриття відбулося у м. Ужгород, а всі змагання проходили в с. Кам’яниця та смт. Середнє Ужгородського району.

У Чемпіонаті взяли участь 35 команд з 25 обласних управлінь поліції, управління поліції міста Київ, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Державної пенітенціарної служби України та поліції Краю Височина (Чеська Республіка). До суддівської колегії Чемпіонату увійшли 25 суддів з числа кращих кінологів України, в тому числі представник Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС.

Проведення заходу мало на меті підвищення професійної майстерності особового складу кінологічних підрозділів та рівня натренованості службових собак; подальший розвиток діяльності кінологічної служби та її популяризації в державі, формування позитивного іміджу Національної поліції України та ін.

Переможцями Першого міжнародного відкритого чемпіонату Національної поліції України з багатоборства кінологів стала кінологічна команда з Чеської Республіки. Другими стали Національна гвардія України, третіми - поліція Запорізької області.

Кращі команди України згодом сформують національну збірну, яка представлятиме правоохоронців-кінологів на подібних міжнародних змаганнях в інших країнах. 

Новини (UA)