1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Ознайомчий візит представників Місії EUBAM

У рамках спеціалізованої підготовки посадових осіб структурних підрозділів митного аудиту Головних управлінь ДФС України «Пост-митний аудит в Державній фіскальній службі України: завдання, можливості та перспективи», який проходила в Департаменті спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС (далі – Департамент) з 2 по 6 жовтня 2017 року, відбулася робоча зустріч керівництва Департаменту з представниками Місії з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM): Коліном Гейзлі, головою Департаменту прикордонного менеджменту, Владіміром Пісарем, спеціалістом з питань сприяння торгівлі, Наталією Колотовічевою, асистентом з ведення проектів Департаменту прикордонного менеджменту.

Владімір Пісар провів заняття на тему «Роль Місії EUBAM в розвитку і впровадженні пост-митного аудиту в партнерських службах» та обговорив з учасниками спеціалізованої підготовки через призму передової практики Європейського Союзу шляхи вирішення складних питань, що виникають під час проведення документальних перевірок дотримання вимог законодавства України з питань державної митної справи.

Працівники Департаменту ознайомили гостей з процесом спеціальної та спеціалізованої підготовки, що проводиться в Департаменті, зі структурою Департаменту, матеріально-технічною базою; продемонстрували роботу кінологічних команд. Гості зустрілися зі слухачами груп вперше прийнятих працівників на службу в ДФС, які проходять підготовку в Департаменті.

У ході зустрічі обговорено плани та перспективи подальшої співпраці задля покращення процесу підвищення професійної компетентності кадрів для митниць ДФС, визначено пріоритети спільної роботи на майбутнє.

Представники Департаменту висловили подяку Місії EUBAM за роки плідного співробітництва та запевнили, що фахівці Департаменту і надалі будуть докладати зусиль для підвищення якості підготовки особового складу ДФС з метою приведення стандартів роботи у Департаменті до відповідних норм ЄС

Новини (UA)