1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Підвищення кваліфікації посадових осіб підрозділів митного аудиту ГУ ДФС

На базі Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС (далі – Департамент) з 2 по 6 жовтня 2017 року проведено очну частину спеціалізованої підготовки посадових осіб структурних підрозділів митного аудиту Головних управлінь ДФС України «Пост-митний аудит в Державній фіскальній службі України: завдання, можливості та перспективи».

Під час підготовки обговорено широке коло питань, що безпосередньо стосується проведення документальних перевірок дотримання вимог законодавства України з питань державної митної справи: починаючи від законодавчих підвалин проведення окремих формальностей до методів їх реалізації на практиці.

Завдяки участі у заході представників Місії з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM): Коліна Гейзлі, голови Департаменту прикордонного менеджменту, Владіміра Пісара, спеціаліста з питань сприяння торгівлі, Наталії Колотовічевої, асистента з ведення проектів Департаменту прикордонного менеджменту, учасники спеціалізованої підготовки мали можливість ознайомитися з міжнародним досвідом проведення митного аудиту.

Владімір Пісар провів заняття на тему «Роль Місії EUBAM в розвитку і впровадженні пост-митного аудиту в партнерських службах» та обговорив з учасниками спеціалізованої підготовки через призму передової практики Європейського Союзу шляхи вирішення складних питань, що виникають в повсякденній роботі митних аудиторів.

На завершення  курсу усі учасники успішно пройшли тестування та отримали свідоцтва про проходження спеціалізованої підготовки.

Новини (UA)