1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Участь представників ДФС у зустрічі керівників РКНЦ ВМО в рамках ІV Глобального кінологічного форуму Всесвітньої митної організації

У рамках ІV Глобального кінологічного форуму Всесвітньої митної організації представники Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС взяли участь у зустрічі керівників Регіональних кінологічних навчальних центрів ВМО (далі – РКНЦ ВМО), які знаходяться у Республіці Казахстан, Чеській Республіці, Російській Федерації, Федеративній Республіці Німеччина, Саудівській Аравії, Азербайджанській Республіці та Україні. Зустріч відбулася 4 жовтня 2017 року в м. Прага (Чеська Республіка).

До уваги присутніх були представлені доповіді представників 7-ми РКНЦ ВМО. З презентацією за темою «Підготовка інспекторів-кінологів зі службовими собаками у Державній фіскальній службі України» виступив директор РКНЦ ВМО (м. Хмельницький, Україна), який ознайомив іноземних колег з програмами, формами та методами  підготовки кінологічних команд в Департаменті спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС.

 У ході конструктивного та плідного обговорення учасниками зустрічі основних аспектів розробки загальних стандартів надання статусу Регіонального кінологічного навчального центру ВМО відбувся обмін думками з найактуальніших питань діяльності РКНЦ ВМО. Представники митних служб Чеської Республіки та Федеративної Республіки Німеччини окреслили конкретні пропозиції та рекомендації стосовно піднятої проблематики. Як наслідок, прийнято 11 основних критеріїв надання статусу Регіонального кінологічного навчального центру ВМО, зокрема таких, що стосуються процедури сертифікації інструкторів РКНЦ ВМО, форми обміну інформацією між центрами, обсягу підготовки  кінологічних команд, мовного питання та ін.

а завершення зустрічі учасники домовились про подальший діалог, під час якого будуть напрацьовані дієві кроки у налагодженні співпраці у галузі кінологічного забезпечення в рамках діяльності РКНЦ ВМО.

 

Новини (UA)