1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Семінар «Навчи тренера» в рамках Проекту Спеціальної програми Програми ООН з довкілля (ЮНЕП)

       11-12 жовтня 2017 року на  базі Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС  відбувсясемінар «Навчи тренера» в рамках   Проекту Спеціальної програми Програми ООН з довкілля (ЮНЕП) «Посилення реалізації Роттердамської конвенції в Україні та підвищення кваліфікації з питань незаконного обігу хімічними речовинами”,організований Міжнародним центром екологічної конфліктології та безпеки.

Загальною метою Проекту є підвищення рівня хімічної безпеки в Україні шляхом укріплення національних інституцій і законодавства заради ефективної реалізації Роттердамської конвенції та через розбудову потенціалу з виявлення, попередження, незаконного обігу,  підробки хімічних речовин.

У ході семінару розглянуто питання: Роттердамська конвенція про процедуру попередньої обґрунтованої згоди відносно окремих небезпечних хімічних речовин та пестицидів у міжнародній торгівлі та контроль за виконанням цієї конвенції, у т.ч. при перетині державного кордону; проблема незаконного обігу пестицидів в Україні, шляхи та способи незаконного їх переміщення через митний кордон України, попередження і виявлення. 

Слухачі отримали методичні поради щодо викладання тем, зазначених вище.

Обговорення даних питань є надзвичайно актуальним на сьогоднішній день, адже необережне використання пестицидів та використання нелегальної контрафактної продукції несе загрозу для здоров’я людей та навколишнього середовища.

У заході взяли участь представники Державної фіскальної служби, науково-дослідних закладів, представники ЮНЕП, Міністерства екології та природних ресурсів України, Міністерства аграрної політики та продовольства України, Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, Державної екологічної інспекції, секретаріату продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО).

На завершення заходу всі учасники отримали сертифікати.

Новини (UA)