1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Департамент відзначив День захисника України

      Уже багато років поспіль 14 жовтня ми відзначаємо величне християнське свято - Покрови Пресвятої Богородиці. Упродовж століть воно набуло особливо важливого змісту, оскільки пов’язане із боротьбою за свободу та порятунком від ворогів. Волелюбні козаки, які зі зброєю в руках боронили свою Вітчизну та віру, були переконані, що Свята Покрова охороняє їх, а Божу Матір вважали своєю заступницею. Тому у часи незалежності свято Покрови почали відзначати ще і як День Українського козацтва.

14 жовтня 2014 року Указом Президента України свято Покрови оголошено Днем Захисника України.

З нагоди свята у Департаменті відбулися урочисті збори, які традиційно розпочалися з  виконання Гімну України.

Після привітання колеги висловили вдячність працівникам Департаменту - учасникам АТО, учасникам бойових дій та працівникам, які були призвані на  військову службу під час мобілізації на особливий період, за відданість Вітчизні, за їх мужність, твердість і силу та за те,що вони з  гідністю виконали свій військовий і громадський обов’язок.

На зборах було продемонстровано відеофільм про мужність захисників України.

Дуже важливо у такий день вшанувати пам’ять тих, хто сьогодні жертвує своїм життям за мир і спокій у нашій країні. Пам’ятаючи їхні подвиги, ми повинні іти далі і підтримувати один одного.

Новини (UA)