1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Фахівці Департаменту здійснювали спецпідготовку кінологічних команд служби авіаційної безпеки ДП МА «Бориспіль»

У зв’язку з інтеграцією України у Європейське та світове співтовариство, лібералізацією пропускного режиму через кордон особливої актуальності набуває питання вдосконалення боротьби з контрабандою предметів і речовин, обіг яких в Україні заборонений або суттєво обмежений ( наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори; вогнепальна зброя та сильнодіючі та вибухові речовини).

На сьогодні одним із надійних засобів швидкого виявлення найбільш небезпечних предметів і речовин, які запаковані або знаходяться в тайниках, є використання з цією метою службових собак різних порід.

З урахуванням поступової зміни структури і динаміки порушення митних правил при перетині митного кордону України, постала необхідність чисельного збільшення фахівців-кінологів та розвитку додаткових напрямків використання службових собак.

Для забезпечення належного рівня підготовленості було створено систему спеціальної підготовки посадових осіб кінологічних підрозділів ДФС. Програма успішно впроваджується фахівцями Департаменту при проведенні спеціальної підготовки кінологічних команд  правоохоронних органів та організацій України.

За дорученням в.о. Голови ДФС Продана М.В. у період з 2 по 13 жовтня 2017 року на базі кінологічного центру служби авіаційної безпеки ДП МА «Бориспіль» посадові особи Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС здійснювали підготовку 18 кінологічних команд служби авіаційної безпеки ДП МА «Бориспіль» з пошуку вибухових речовин, засобів ініціювання, зброї та набоїв.

Інспектори - кінологи Департаменту впевнені, що проведена робота сприятиме забезпеченню безпеки цивільної авіації України, яка відповідає вимогам Міжнародної організації цивільної авіації (ІКАО), адже у сучасних умовах розвитку української держави це питання особливо актуальне. Даний захід розширює співробітництво Державної фіскальної служби України в галузі службової кінології та вдосконалює робочі навички кінологічних підрозділів з використання кінологічних команд.Новини (UA)