1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Підготовка експертів-тренерів програми STCE в штаб-квартирі Всесвітньої митної організації

Представники Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС (далі – Департамент) у складі делегації Державної фіскальної служби України взяли участь у семінарі з підготовки експертів-тренерів у сфері стратегічного правозастосування та контролю торгівлі (STCE), який відбувся 17-26 жовтня 2017 року у штаб-квартирі Всесвітньої митної організації (м. Брюссель, Королівство Бельгія).

Участь у заході взяли представники митних адміністрацій Республік: Молдова, Азербайджан, Вірменія, Казахстан, Грузія та Україна, які на регулярній основі проводять підготовку посадових осіб митниць з питань контролю за переміщенням товарів військового призначення та подвійного використання.

Тренери надали слухачам вичерпну інформацію про товари військового призначення та подвійного використання (термінологію, адаптовану до митного законодавства) та ознайомили з новітніми методами підготовки посадових осіб митниць за напрямком ідентифікації таких товарів.

Вперше представника Державної фіскальної служби України було залучено саме як тренера до проведення міжнародного заходу під егідою Всесвітньої митної організації. Щоб отримати таку можливість працівник Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФСВ’ячеслав Славінський пройшов відбір за результатами тестування, проведеного Всесвітньою митною організацією для експертів-тренерів програми STCE.

Знання та досвід, отримані під час зазначеного заходу, будуть застосовані представниками Департаменту у процесі спеціалізованої підготовки посадових осіб ДФС України з питань ідентифікації товарів військового призначення та подвійного використання.

Новини (UA)