1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Участь у засіданні робочої групи зі сприяння торгівлі

На запрошення Місії  EUBAM  представник Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС, у складі делегації представників ДФС України, взяв участь у засіданні робочої групи зі сприяння торгівлі (РГСТ), яке відбулося 25-26 жовтня 2017 року в м. Кишинів (Молдова).

Проект РГСТ ініційовано Місією EUBAM за підтримки Європейського Союзу і Директорату TAXUD. Він орієнтований на імплементацію митного компоненту Угод про Асоціацію ЄС - Україна та ЄС - Республіка Молдова. РГСТ приділяє особливу увагу розробці та впровадженню заходів для мінімізації митних бар'єрів у міжнародній торгівлі відповідно до міжнародних стандартів і стандартів ЄС.

Захід проведено за участюпредставників митних служб України та Республіки Молдова, держав-членів ЄС, Місії EUBAM, DGTAXUD, EUAMCLDP та бізнес-асоціацій.

У ході засідання міжнародні експерти навели практичні приклади та обговорили з присутніми поточний стан та проблемні питання стосовно реалізації пост-митного аудиту та митних гарантій, а також подальші кроки в напрямку приведення національного законодавства з даних питань до світових стандартів.

На завершення засідання учасники наголосили на ефективності проведення зустрічей такого формату в майбутньому як дієвого інструменту співпраці державних інституцій та приватного бізнесу.

Новини (UA)