1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Участь у проведенні тренінгу з питань безпеки митників

За сприяння Місії з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM) три представники Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС взяли участь у проведенні тренінгу з питаньбезпеки, методів спостереження, аналізу поведінки та психологічних аспектів професійної діяльності посадових осіб митниць ДФС, організованому для співробітників Одеської митниці ДФС 7-9 листопада 2017 року в штаб-квартирі Місії EUBAM, м. Одеса.

Програму тренінгу розроблено як пілотний проект фахівцями Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС (далі - Департамент)  з урахуванням  рекомендацій Місії EUBAM.

У ході тренінгу використовувалися різні інтерактивні форми роботи (індивідуальна, парна та групова робота, ділові та рольові ігри, моделювання реальних ситуацій, «мозковий штурм» тощо), спрямовані на удосконалення практичних навичок працівників митниці, що  стосуються спілкування з громадянами, виявлення громадян підвищеного ризику, проблемних ситуацій та можливих шляхів їх вирішення, методів приховування, що використовуються пасажирами, методів психологічного впливу на особистість, визначення вербальних та невербальних ознак потенційних правопорушників та ін.

Проведення такого  заходу  - це ще один приклад успішної співпраці Департаменту з МісієюEUBAM у напрямку забезпечення практичної спрямованості та покращення процесу підвищення рівня професійної компетентності посадових осіб органів ДФС.

Новини (UA)