1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Науково-практична конференція посадових осіб кінологічних підрозділів МВС України

Представник Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС взяв участь у науково-практичній конференції посадових осіб кінологічних підрозділів МВС України, яка відбулася  8 листопада у с. Гаї, Сумської області, на базі навчально-тактичного полігону Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій України (ДСНС).

Участь у  заході взяли фахівці апарату МВС та ДСНС, керівники кінологічних служб, підрозділів та навчальних центрів з підготовки кінологів ДСНС, Державної прикордонної служби, Національної поліції, Національної гвардії, Міністерства оборони, Державної кримінально-виконавчої служби, Державної фіскальної служби, управління державної охорони, всеукраїнської громадської організації «Кінологічна спілка України», Харківського національного університету внутрішніх справ та представники Державного науково-дослідного інституту МВС України.

Понад 60 учасників конференції розглянули  питання реалізації Концепції розвитку кінологічних служб до 2020 року, підвищення якості навчання кінологів, ступеня натренованості службових собак та їх ефективного застосування, обговорили проект Положення,  який визначатиме єдині правила змагань кінологів зі службовими собаками.

У ході заходу присутні оглянули  матеріальну базу Кінологічного центру.

Разом зі своїми чотирилапими вихованцями кінологи–рятувальники продемонстрували елементи захисної роботи, слухняності та спритності.

До уваги учасників заходу було представлено практичні показові заняття за участю піротехнічних та рятувальних підрозділів центру, кінологічних підрозділів з пошуку постраждалих під техногенним завалом та виявленню вибухонебезпечних предметів. Демонстрували присутнім свої навички та вміння спеціально навчені собаки–детектори, що мають досвід виявлення вибухівки у зоні АТО.

Загалом учасниками конференції було відзначено  високий рівень професійної діяльності кінологів ДСНС України.

Новини (UA)