1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Участь у заходах на українсько-польському кордоні

Представники Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС (далі - Департамент), у складі делегації посадових осіб ДФС, взяли участь у спільних заходах Національної адміністрації доходів та Прикордонної служби Республіки Польща з питань взаємодії контролюючих служб, які відбулися 14-16 листопада 2017 року в пропускних пунктах «Корчова», «Медико», «Кросценко» (Республіка Польща). Семінар проведено відповідно до заходу В7 «Представлення нових операційних/процедурних інструкцій/методів на пілотних об’єктах» проекту TWINNING «Підтримка Державної фіскальної служби України у розвитку елементів інтегрованого управління кордонами у митній сфері»з метою приведення державної митної справи до рівня європейських стандартів.

Під час заходу учасники розглянули питання розвитку подальшої взаємодії у пунктах пропуску через українсько - польський кордонта визначили напрямки співпраці між представниками митної та прикордонної служб обох сторін у боротьбі з правопорушеннями, пов’язаними з перетином кордону, переміщенням товарів та транспортних засобів.

У ході візиту учасники отримали практичний досвід на прикладі польських служб щодо використання технічних засобів  (скануючі системи) та службових собак під час здійснення митного контролю у пунктах пропуску.

Крім того, під час зазначеного заходу українські фахівці відвідали Навчальний центр Національної адміністрації доходів Республіки Польща у         м. Перемишль, де ознайомилися з матеріально-технічною базою установи та з польськими колегами обговорили питання  налагодження співробітництва в галузі підвищення професійної компетентності кадрів.

Загалом такий захід сприяв  придбанню професійних теоретичних, практичних навичок та інформаційного обміну з питань протидії правопорушенням на кордоні.Учасники заходу відмітили, що результативна робота в спільних пунктах пропуску можлива лише за умови тісної взаємодії та повного взаєморозуміння співробітників митної та прикордонної служб обох країн.

Новини (UA)