1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Підвищення рівня професійної компетентності посадових осіб ДФС з питань захисту прав інтелектуальної власності

В Департаменті спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС (м. Хмельницький) 22-23 листопада 2017 року проведено короткостроковий семінар за темою: «Сприяння захисту прав інтелектуальної власності».

Захід відбувся за участі представників Місії з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM), Патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери», ПрАТ «Філіп Морріс Інтернешнл» і корпорації Japan Tobacco та посадових осіб митниць ДФС, які безпосередньо вповноважені на виконання функцій зі сприяння захисту прав інтелектуальної власності.

Семінар присвячений обговоренню проблемних питань, які виникають при практичному застосуванні норм законодавства; розгляду практичних ситуацій за матеріалами, підготовленими митницями, особливостям дій посадових осіб митниць ДФС щодо сприяння захисту прав інтелектуальної власності на території України, вирішенню  проблемних питань, які виникають під час здійснення митного контролю та митного оформлення товарів, що містять об'єкти права інтелектуальної власності.

У ході заходу міжнародні та національні експерти ознайомили учасників з  візуальними ознаками визначення контрафактної продукції окремих торгових марок британських, японських, німецьких, італійських, швейцарських та американських компаній з виробництва одягу, взуття, аксесуарів, косметики, побутової хімії, автохімії, побутової та професійної електроніки тощо.

На завершення семінару відбувся конструктивний діалог митників, юристів та представників бізнесу з обговорення практичних шляхів вирішення проблемних питань при здійсненні митного контролю та митного оформлення товарів, а також пропозицій вдосконалення нормативно-правових актів, які регулюють питання сприяння захисту прав інтелектуальної власності.

Проведення таких заходів сприятиме підвищенню ефективності захисту прав інтелектуальної власності в Україні на державному, інституційному та суспільному рівні, а як перспектива - поліпшення інвестиційного клімату і стимулювання економічного розвитку  України.

Новини (UA)