1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Участь у консультаційних зустрічах

         Представник Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення 27 листопада - 1 грудня 2017 року  (м. Київ) взяв участь у консультаційних зустрічах, основною метою яких була розробка національної стратегії відповідно до угоди Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН  (ФАО) про заходи держави порту (PSMA)  2009  року щодо запобігання, стримування та ліквідації незаконного, непідзвітного та нерегульованого рибальства (ННН).

         Участь у заході взяли представники Державного агентства рибного господарства України, Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, Міністерства екології та природних ресурсів України, Державної фіскальної служби України, Національного університету біоресурсів і природокористування України, WWF України (Всесвітній фонд природи).

         Консультаційні зустрічі провели співробітники ФАО та міжнародні експерти.

         Робота учасників заходу була зосереджена на перегляді положень PSMA  та додаткових міжнародних інструментів з метою боротьби з ННН рибальством, відповідних інструментів та методів, національної політики та законодавства у сфері рибного господарства, а також результатів попереднього анкетування.

         У пленарних засіданнях та під час роботи в групах учасники обговорили політичні, юридичні, інституційні, організаційні і практичні аспекти імплементації PSMA, додаткові міжнародні інструменти та регіональні механізми.

         Результати напрацювань робочих груп будуть використані для формулювання національної стратегії та плану дій з метою перегляду та узгодження національної політики, законодавства, систем моніторингу, дистанційного контролю та нагляду (MCS) відповідно до положень, викладених у  PSMA. 

Новини (UA)