1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Обмін досвідом у сфері інтерпретації рентгенівських зображень

Представник Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС взяв участь у регіональному навчальному тренінгу з питань інтерпретації рентгенівських зображень, який було організовано в рамках проекту Європейського Союзу «Підвищення потенціалу країн Східного партнерства у сфері Інтегрованого управління кордонами (ЕаР IBM СВР)» у співпраці з Генеральним Директоратом з питань оподаткування та Митного Союзу Європейської Комісії з 28 по 30 листопада 2017 року у м. Кишинів (Молдова).

Метою тренінгу стало ознайомлення учасників з питаннями у сфері інтерпретації рентгенівських зображень, а також кращими практиками ЄС щодо інтерпретації сканованих зображень під час митного контролю товарів.

У заході взяли участь представники митних адміністрацій Азербайджанської Республіки, Республіки Грузія, Республіки Білорусь, Республіки Вірменія, Республіки Молдова, Республіки Польща та України.

У ході тренінгу учасники ознайомилися з організацією системи рентгенівського контролю в країнах ЄС на основі польського прикладу та методикою інтерпретації рентгенівських зображень та  відвідали практичні заняття з цього питання.

Загалом тренінг сприяв обміну досвідом, отриманим у сфері інтерпретації рентгенівських зображень між відповідними органами країн Східного партнерства.

В подальшому матеріали заходу будуть використані фахівцями Департаменту в процесі спеціальної та спеціалізованої підготовки з метою підвищення професійної компетентності посадових осіб органів ДФС.

Новини (UA)