1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

24- річчя з дня створення своєї установи відсвяткували працівники Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС

         Сторінка  Департаменту бере свій початок 14 грудня 1993 року, коли Державним митним Комітетом України було прийнято рішення про створення у м. Хмельницький Учбового центру перепідготовки та підвищення кваліфікації особового складу митних органів України.

Протягом років діяльності установи відбулася не одна реорганізація і на сьогодні це - Департамент спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС, який функціонує як сучасний, ефективний територіальний підрозділ Державної фіскальної служби України, застосовуючи новітні засоби, методи та практичний досвід власних спеціалістів, підвищує рівень професійної компетентності фахівців митної справи, забезпечує спеціальну та спеціалізовану підготовку особового складу Державної фіскальної служби України.

14 грудня 2017 року всі працівники Департаменту зібралися для святкування 24-річниці з дня створення установи. Це була прекрасна нагода поділитися спогадами, досвідом, спільно порадіти успіхам та досягненням.

          За період роботи  установи  тут  підвищили кваліфікацію понад 42 тис. працівників митниць та ГУ ДФС України, у тому числі підготовлено 1741 кінологічну команду. Працівники закладу  їздили у закордонні відрядження у понад 20 країн світу.  З 2016 року на базі Департаменту функціонують Регіональний навчальний центр ВМО та єдиний в Україні і 9-й у світі  Регіональний кінологічний навчальний центр ВМО.

З нагоди річниці лунали вітальні промови та поздоровлення. Прийшли привітати дорослих зі святом діти працівників Департаменту.

          Вітаючи присутніх з 24-ю річницею від дня створення закладу, директор Департаменту Андрій Войцещук  подякував ветеранам, які заклали підвалини успішної роботи, та теперішнім працівникам за те, що гідно продовжують справу попереднього покоління. Відмітив, що усі здобутки установи досягнуто завдяки зусиллям працелюбних і відданих справі людей та є результатом нелегкої, сумлінної праці всього колективу. Побажав всім благополуччя та процвітання, стабільності, постійних моральних та професійних злетів і задоволення від гарно виконаної роботи, щоб досвід і професіоналізм, величезний творчий та інтелектуальний потенціал у справі підготовки фахівців митної справи і надалі служив зміцненню нашої держави.

Новини (UA)