1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Працівники Департаменту привітали вихованців Хмельницької спеціальної СЗОШ № 32 з днем Святого Миколая

          З давніх-давен одним з найбільш шанованих святих вважався святий Миколай, покровитель всіх знедолених і бідних, опікун дітей. Недарма його називають Микола-Чудотворець, адже він причетний майже до всіх чарівних і добрих справ. День святого Миколая - це свято, якого з нетерпінням чекає малеча, вони щиро вірять у дива і у здійснення мрій.

Діткам з вадами розвитку, які є вихованцями СЗОШ № 32, що діє у м. Хмельницькому, потрібна особлива увага та турбота.

Цього року 19 грудня працівники Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС завітали до цього навчального закладу, щоб подарувати діткам подарунки та святковий настрій.

Фахівцям Департаменту вдалося влаштувати маленьке свято, адже вони прийшли з улюбленцями дітей і дорослих – службовими собаками. В ігровій, невимушеній формі інспектори-кінологи продемонстрували присутнім результати власної кропіткої роботи зі своїми чотирилапими, їх слухняність, вміння виконувати поставлені перед ними завдання.Діти в захваті та з цікавістю спостерігали за роботою собачок, згодом мали змогу погладити їх і сфотографуватися з ними.

Щирі дитячі усмішки, позитивний настрій, радісні погляди та слова вдячності були цього дня для працівників Департаменту найкращою подякою за візит.  

Впевнені, що необхідно сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, приділяти увагу і ласку тим юним співгромадянам, життя яких не схоже на добру казку, об’єднувати зусилля заради майбутнього. І тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю нашого міста та нашої держави.

Новини (UA)