1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

У Департаменті спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС відбувся випуск кінологічних команд правоохоронних органів України

В Департаменті спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС 6 липня 2018 року завершили спеціальну підготовку з пошуку вибухових матеріалів кінологічні команди Служби безпеки України, Національної поліції України та Збройних сил України.

Підготовка кінологічних команд здійснювалася відповідно до європейських сучасних методик дресирування службових собак.

Після тримісячної кропіткої роботи кінологи показали високий рівень підготовки з практики дресирування службових собак. Службові собаки теж пройшли оцінювання, зокрема, вони демонстрували свої навички з пошуку та виявлення вибухових матеріалів у різних умовах та на різних об’єктах, з подолання смуги перешкод і навичок слухняності.

6 липня 2018 року в.о. директора установи Олег Гоя вручив випускникам сертифікати про проходження спеціального курсу підготовки кінологічних команд з пошуку вибухових матеріалів, побажав нових досягнень, успіхів у службовій діяльності та ефективного використання набутих знань.

Керівники кінологічних підрозділів правоохоронних органів України подякували керівництву та працівникам Департаменту за якісну підготовку кінологічних команд їх відомств і висловили побажання подальшої співпраці з цього напрямку.

У 2017 році фахівцями Департаменту було підготовлено 3 кінологічні команди Національної поліції України з пошуку наркотичних засобів та психотропних речовин, 6 кінологічних команд з пошуку вибухових матеріалів правоохоронного органу, який безпосередньо виконує завдання в зоні проведення операцій Об’єднаних сил, 18 кінологічних команд з пошуку зброї, набоїв та вибухових матеріалів Служби авіаційної безпеки ДП МА «Бориспіль».

Про високий кваліфікаційний рівень працівників Департаменту з підготовки кінологічних команд свідчить і зайняте кінологічною командою Національної поліції України друге місце з пошуку наркотичних засобів та кінологічною командою Служби авіаційної безпеки ДП МА «Бориспіль» друге місце з пошуку зброї та набоїв у ІV Міжнародних змаганнях Україна 2018 (участь у змаганнях взяла 31 кінологічна команда).

 

Новини (UA)