1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Представник Департаменту СПКЗ ДФС навчав митників Албанії

На запрошення Управління ООН з наркотиків та злочинності представник ДФС -посадова особа Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС як сертифікований тренер-експерт Всесвітньої митної організації (ВМО) в галузі контролю за торгівлею стратегічними товарами взяв участь у проведенні практичного семінару з питань стратегічної торгівлі та експортного контролю. Захід проведено спільно з експертом ВМО.

Семінар проводився 2-6 липня 2018 року у м. Тірана, Албанія, для посадових осіб підрозділу портового контролю порту Дюррес, територіальних митних підрозділів, підрозділів національної поліції та Державного агентства з експортного контролю Албанії.

Основна мета семінару - презентація інструментів ВМО в галузі контролю за торгівлею стратегічними товарами, підвищення знань та навиків посадових осіб, які залучаються до здійснення контролю за переміщенням товарів, що підлягають експортному контролю.

Під час заходу розглянуто норми міжнародних документів, що регулюють передачу товарів подвійного використання та військового призначення, здійснено ознайомлення з відкритими джерелами інформації, що містять необхідні дані, а також проведено практичні вправи по ідентифікації товарів, що підлягають експортному контролю.

Семінар покращив рівень професійних знань та спеціальних практичних навиків посадових осіб Албанії, які залучаються до здійснення експортного контролю, а також сприяв покращанню міжвідомчої взаємодії при вирішенні питань ідентифікації стратегічних товарів.

Новини (UA)