1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Ознайомчий візит представників Митного управління Державної служби доходів Латвійської Республіки

Представники кінологічного підрозділу Відділу організації митного контролю Митного управління Державної служби доходів Латвійської Республіки 10 липня 2018року відвідалиДепартамент спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС (далі – Департамент).

Мета візиту – ознайомлення з діяльністю Департаменту та налагодження співробітництва з напрямку кінологічного забезпечення.

У ході візиту гостей було ознайомлено з системою спеціальної та спеціалізованої підготовки, яка проводиться у Департаменті, кінологічним забезпеченням ДФС.

У свою чергу гості ознайомили фахівців Департаменту  зі структурою, чисельністю, функціями, завданнями кінологічного підрозділу Митного управління Державної служби доходів Латвійської Республіки,  розповіли про напрямки підготовки та використання інструкторів-кінологів з робочими собаками.

Під час зустрічі сторони обговорили ряд питань подальшого співробітництва, зокрема, проведення  спільних семінарів, тренінгів з питань боротьби з незаконним переміщенням наркотичних засобів, психотропних речовин, тютюнових виробів, зброї, набоїв і вибухових речовин через кордон, участь у  регіональних змаганнях кінологічних команд, обмін досвідом з напрямку підготовки та використання кінологічних команд, розглянули можливість проведення спеціальної підготовки кінологічних команд Державної служби доходів Латвійської Республіки на базі Регіонального кінологічного навчального центру ВМО,  м. Хмельницький, Україна.

Новини (UA)