1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

ІІІ Всеукраїнський чемпіонат з багатоборства кінологів у Дніпрі

Фахівець Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС як суддя взяв участь у ІІІ Всеукраїнському чемпіонаті Національної поліції України з багатоборства кінологів, який проходив  у  м. Дніпро з 6 по 9 серпня цього року.

Свою службову майстерність демонстрували 28 кінологічних команд Національної поліції України, Державної кримінально-виконавчої служби України та Державної прикордонної служби України.

Кінологи та їх службові собаки змагалися у подоланні 200-метрової смуги перешкод, затримували умовного порушника, виконували комплекс розшукових вправ та вправи спеціальної підготовки службових собак.        На заході зібралися кращі поліцейські-кінологи зі своїми напарниками  тож боротьба була напруженою, але всі впоралися з поставленими завданнями і перемогу здобули найсильніші.

Перше місце з найвищим результатом за загальною кількістю балів здобув  поліцейський з Івано-Франківської області Тарас Кавацюк зі службовим собакою Альмою, ІІ місце виборола кінологічна команда з Вінницької області, ІІІ місце - кінологічна команда із Запоріжжя.

9 серпня відбулося вручення нагород. Кубки, грамоти, медалі отримав кожен учасник чемпіонату, а чотирилапим конкурсантам вручили мішки з собачим кормом та ошийники.  

Такі змагання дозволяють налагоджувати творчу співпрацю та взаємостосунки між кінологічними службами відомств, обмінюватися досвідом ефективного використання службових собак.

Новини (UA)