1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Розвиток співпраці з Митницею Фінляндії

Співпраця Державної фіскальної служби України з Митницею Фінляндії посилюється рік за роком та набуває нових перспектив. Чергова зустріч керівників ДФС України та Митниці Фінляндії, яка відбулася в листопаді 2017 року у м. Гельсінкі, ще один крок до налагодження двохстороннього співробітництва, у ході якої було визначено подальші напрямки спільної роботи, в тому числі домовлено  про активізацію співпраці у напрямі підвищення кваліфікації кадрів.

У рамках реалізації домовленостей, досягнутих під час зустрічі керівників митних адміністрацій України та Фінляндії, проведення заходів з розвитку співпраці між країнами  03-05 вересня 2018 року Департамент СПКЗ ДФС з ознайомчим візитом відвідали представники Кінологічного центру Митниці Фінляндії.

Під час візиту  фінських колег ознайомлено з основними завданнями, функціями та напрямками діяльності, Департаменту,  матеріально-технічною базою,  електронними ресурсами, системою спеціальної та спеціалізованої підготовки кадрів, яка проводиться у Департаменті, діяльністю на базі Департаменту Регіонального навчального центру ВМО, Регіонального кінологічного навчального центру ВМО, перспективами розвитку цих центрів та Департаменту.

Основну увагу було зосереджено на питаннях кінологічного забезпечення ДФС, а саме ознайомлено з порядком відбору інспекторів-кінологів до митниць ДФС, підбору та придбання службових собак митницями ДФС; напрямками та термінами спеціальної підготовки кінологічних команд; порядком зберігання та використання в навчальних цілях наркотичних засобів, зброї, вибухівки, тютюнових виробів, предметів CITES; методикою тренування службових собак, зокрема, з пошуку наркотичних засобів та психотропних речовин, зброї та вибухівки, грошових банкнот, тютюнових виробів; навчальним майданчиком, місцями проведення практичних занять; місцями утримання, порядком годівлі, перевезення, забезпеченням спеціальним спорядженням, ветеринарним обслуговуванням службових собак; порядком використання інспекторів-кінологів зі службовими собаками в пунктах пропуску під час здійснення митного контролю; алгоритмом роботи мобільної кінологічної групи в митницях ДФС.

4 вересня 2018 року в Департаменті для кінологічних команд правоохоронних органів України:Служби безпеки України, Національної поліції України, Державної прикордонної служби України, Державної кримінально-виконавчої служби України, проходив семінар на тему «Порядок використання службових собак в правоохоронних органах України під час проведення ними службових заходів. Теорія та практика роботи службових собак». У рамках цього заходу учасники семінару продемонстрували делегації Митниці Фінляндії роботу кінологічних команд під час проведення службових заходів.

У ході зустрічі було обговорено ряд питань співробітництва з напрямку кінологічного забезпечення та підготовки кадрів. За результатами заходу сторони висловили зацікавленість у подальшій співпраці з вказаних напрямків.

Для іноземних гостей було організовано екскурсію до  Державного історико-культурного заповідника «Межибіж», база якого використовується у ході спеціалізованого курсу з питань контролю за переміщенням культурних цінностей, де вони мали змогу ознайомитися з однією з визначних історичних пам’яток України. 

Новини (UA)