1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Випуск кінологічних команд Національної поліції України

Вкотре у м. Хмельницький в Департаменті спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС (далі – Департамент) відбувся випуск кінологічних  команд. Цього разу випускниками стали 3 кінологічні команди Національної поліції України, які з 20 серпня по 06 вересня 2018 року проходили спеціальну підготовку з пошуку наркотичних засобів.  Цю співпрацю було започатковано у 2017 році в рамках укладених договорів.

 Під час проведення підготовки  провідні фахівці Департаменту із застосуванням кращих європейських методик вдосконалювали та розвивали вміння, знання інспекторів-кінологів правоохоронного відомства, а також навички службових собак з пошуку наркотичних засобів.

 У ході випускних іспитів екзаменаційна комісія, до  складу якої ввійшли керівництво Департаменту, керівник Кінологічної служби Нацполіції України та керівники кінологічних підрозділів Нацполіції у Хмельницькій та Київській областях, оцінили високий рівень теоретичної підготовки інспекторів-кінологів зі службовими собаками з пошуку наркотичних засобів.

 Після завершення іспитів випускники отримали сертифікати.
   
 За період  2017 та 2018 років на базі Департаменту вже було підготовлено 6 кінологічних команд Національної поліції України з пошуку наркотичних засобів.

Новини (UA)