1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Візит кінологічних команд ДФС до Словацької Республіки

Дві кінологічні команди Державної фіскальної служби, у складі яких була кінологічна команда Департаменту СПКЗ ДФС, з 3 по 9 вересня 2018 року взяли участь у спеціальному курсі з пошуку наркотичних засобів та тютюнових виробів у Кінологічному центрі Словацької Республіки, з 10 по 13 вересня 2018 року  - у міжнародних кінологічних змаганнях на честь пам’яті Мілана Кадлекай  (м. Гаярі, Словацька Республіка) (далі - заходи).

Заходи проводилися з метою обміну досвідом у сфері професійної підготовки та використання кінологічних команд.

Під час проходження спеціального курсу основна увага приділялася навикам слухняності службової собаки. Представник Департаменту СПКЗ ДФС мав змогу вдосконалити свої знання та здобути досвід словацьких колег щодо підготовки кінологічних команд з пошуку наркотичних засобів, психотропних речовин та тютюнових виробів для подальшого використання у процесі спеціальної підготовки, яка проводиться на базі Департаменту.

Змагання відбулися за участі 27 кінологічних команд Словацької Республіки, митних та фінансових адміністрацій Чеської Республіки,  Республіки Польща, Угорщини, України.

Кінологічні команди ДФС України взяли участь у змаганнях з пошуку наркотичних засобів, психотропних речовин, тютюнових виробів, де продемонстрували чітку, злагоджену та професійну роботу.

Загалом, такі заходи дозволяють налагоджувати та продовжувати співпрацю між кінологічними службами різних країн, обмінюватися досвідом з ефективного використання службових собак під час здійснення митного контролю.

Зазначимо, що у рамках діяльності Регіонального кінологічного навчального центру Вcесвітньої митної організації,  у 2018 році кінологічна команда Словацької Республіки успішно пройшла спеціальну підготовку з пошуку тютюнових виробів на базі Департаменту СПКЗ ДФС.

Новини (UA)