1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Участь представників Державної фіскальної служби України у «Кубку співдружності 2018» за програмою ССД (Служба собак-детекторів)

Відповідно до Графіку проведення іспитів та змагань собак службових порід ВГО «Кінологічна Спілка України» на 2018 рік на базі Кінологічного центру «Антеус» (Національний парк Межигір'я) 29 вересня відбувся «Кубок співдружності 2018» за програмою ССД (Служба собак-детекторів), ранг CACT.

Представник Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС був запрошений взяти участь у заході як головний суддя.

У змаганнях виступали спеціалісти-кінологи цивільних кінологічних організацій та правоохоронних органів України: Державної фіскальної служби України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України, Міністерства оборони України.

За результатами змагань головний державний інспектор-кінолог відділу кінологічного та ветеринарного забезпечення Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС Дмитро Бирко зі службовим собакою «Банні» зайняв 3 місце з пошуку наркотичних засобів.

Новини (UA)