1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

На базі Регіонального кінологічного навчального центру Всесвітньої митної організації, м. Хмельницький, розпочато спеціальну підготовку кінологічних команд Республіки Польща

З відкриттям у 2016 році на базі Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС (далі - Департамент СПКЗ ДФС) Регіонального кінологічного навчального центру Всесвітньої митної організації (РКНЦ ВМО) розпочався новий відлік розвитку системи підготовки кінологічних команд на рівні міжнародних стандартів з урахуванням передового міжнародного досвіду.

Для проходження спеціальної підготовки кінологічних команд з пошуку тютюнових виробів та наркотичних засобів 22 жовтня 2018 року в РКНЦ ВМО до Департаменту СПКЗ ДФС прибула делегація Національної адміністрації доходів Республіки Польща у складі: національного координатора по роботі з службовими собакамита двох офіцерів-кінологів зі службовими собаками.

Зазначаємо, що підготовка кінологічних команд у РКНЦ ВМО,                    м. Хмельницький, здійснюється відповідно до європейських сучасних методик дресирування службових собак.  Цього року на базі Центру спеціальну підготовку з пошуку тютюнових виробів успішно пройшла кінологічна команда Словацької Республіки.

Такого роду візити сприяють налагодженню та продовженню співпраці між кінологічними службами різних країн, обміну досвідом з ефективного використання службових собак під час здійснення митного контролю.

Новини (UA)