1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Участь представника ДФС у Першій глобальній зустрічі експертів з питань цілісності, доброчесності та боротьби з корупцією, що проходила у Брюсселі

Представник ДФС, фахівець Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС взяв участь у  Першій глобальній зустрічі експертів з питань цілісності, доброчесності та боротьби з корупцією, що проходила 23–26 жовтня 2018 року у м. Брюссель, Королівство Бельгія.

Учасниками заходу були представники митних адміністрацій Уругваю, Індонезії, Чорногорії, Свазіленду, Камеруну, Буркіна-Фасо, Ісландії, Норвегії та ін.

Основна мета зустрічі - ознайомлення з останніми інструментами та діяльністю ВМО з питань цілісності, доброчесності та боротьби з корупцією,  поглиблення знань вже визнаних експертів, а також визначення нових експертів для сприяння поширення принципів переглянутої Арушської декларації про доброчесність на митниці.

У ході зустрічі представник ДФС мав нагоду ознайомитися з практикою діяльності митних адміністрацій зарубіжних країн та сучасними тенденціями їх розвитку, обмінятися досвідом з питань, які становлять спільний інтерес та виступила із презентацією на тему «Роль освіти та навчання у розбудові доброчесності та боротьби з корупцією на митниці». У першій частині презентації було висвітлено важливість підвищення обізнаності та навчання з питань професійної етики для працівників митниць, а також особливості навчання дорослих та сучасні методи навчання, що можуть бути використання під час підготовки; у другій частині доповіді представник ДФС розповіла про власний досвід участі у місіях Всесвітньої митної організації з питань розробки навчального курсу з професійної етики, алгоритм проведення, зміст та основні виклики.

Участь представника Державної фіскальної служби України у заходах, організованих Всесвітньою митною організацією, сприяє створенню позитивного іміджу ДФС у сфері підвищення професійної компетентності працівників митних органів на міжнародному рівні.

Новини (UA)