1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Участь у технічних консультаціях у рамках реалізації проекту ОБСЄ

Представники Департаменту СПКЗ ДФС взяли участь у технічних консультаціях, які пройшли 26.10.2018 у м. Київ між представниками Державної фіскальної служби України (ДФС) та Організації безпеки та співробітництва у Європі (ОБСЄ) у рамках реалізації проекту ОБСЄ «Сприяння в боротьбі з незаконним обігом зброї, набоїв та вибухових речовин у межах та при перетині державного кордону України».

У ході  зустрічі було обговорено напрямки співпраці між ОБСЄ та ДФС України з метою підвищення потенціалу ДФС у боротьбі з незаконним обігом зброї, набоїв і вибухових речовин через державний кордон України у контексті захисту національних інтересів України та боротьби із постійно зростаючими загрозами у сфері безпеки.

Фахівці Департаменту СПКЗ ДФС акцентували увагу на ролі кінологічного забезпечення у  боротьбі з незаконним обігом зброї, набоїв та вибухових речовин та ознайомили учасників зустрічі з тематикою підвищення професійної компетентності посадових осіб органів ДФС, яка проводиться в Департаменті, із  зазначеного напрямку.

У подальшому планується розробка концепції проекту, яка буде узгоджена під час зустрічі на рівні керівництва ОБСЄ та ДФС у 2019 році.

Участь у подібних заходах в подальшому буде сприяти підвищенню ефективності проведення спецпідготовки посадових осіб органів ДФС та спеціальної підготовки кінологічних команд у сфері боротьби з незаконним обігом зброї, набоїв та вибухових речовин у межах та при перетині державного кордону України.