1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Ініціатива ВМО щодо створення єдиної бази даних інформації

У зв'язку з триваючим спалахом пандемії COVID-19, яка мала серйозний вплив на економічну діяльність та спричинила великі перебої в ланцюгах поставок, країни всього світу приймають низку заходів у спробі запобігти її поширенню через кордони.
Враховуючи те, що спрощення торгівлі є ключовим інструментом політики, який може допомогти країнам пом'якшити деякі наслідки пандемії COVID-19, ВМO співпрацює з Світовою організацією торгівлі (СОТ), Конференцією Організації Об'єднаних Націй з питань торгівлі та розвитку (ЮНКТАД), Офісом малих держав Співдружності (CSSO), Глобальним альянсом зі сприяння торгівлі (GATF), Міжнародною асоціацією повітряного транспорту (IATA) та Міжнародним торговим центром (МТЦ) для розробки єдиної бази даних COVID-19 щодо спрощення процедур торгівлі, в якій консолідовано всі ці дії.
Єдина база даних виступає платформою, яка об'єднує ініціативи щодо спрощення процедур торгівлі, прийняті організаціями та зацікавленими сторонами, з метою забезпечити доступ до цих ресурсів у рамках єдиної і зручної для користувачів бази даних. З розвитком ситуації платформа буде розширена, щоб включити інших ключових суб'єктів, які працюють у сфері сприяння торгівлі.
Ця ініціатива допоможе забезпечити безперебійний потік безпечної транскордонної торгівлі, особливо стосовно товарів першої необхідності, які мають вирішальне значення для боротьби з пандемією COVID-19.
До згаданої єдиної бази даних можна отримати доступ за посиланням: https://www.tfafacility.org/covid19-trade-facilitation. Інформація буде регулярно оновлюватись, щоб відображати нові розроблені методичні матеріали.