1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Спільна заява ВМO- ОТІФ - ОСЗ про реагування на вплив COVID-19 на транскордонний залізничний транспорт

Керівники Всесвітньої митної організації (ВМО), Міжурядової організації з міжнародних залізничних перевезень (ОТІФ) та Організації співробітництва залізниць (ОСЗ) 15 травня 2020 року опублікували спільну заяву про домовленості з координації зусиль для подальшого сприяння функціонуванню ланцюгів залізничних поставок і пом'якшення загального впливу пандемії COVID-19 на суспільство.
В результаті впливу COVID-19 на залізничний сектор деякі залізничні компанії постали перед труднощами при підготовці і зборі паперових документів, необхідних для митних процедур в міжнародних залізничних перевезеннях. У зв'язку з цим глави рекомендують митним адміністраціям сприяти таким перевезенням шляхом тимчасового прийняття електронних документів і, в разі необхідності, відстрочити виконання вимоги щодо паперових документів, передбаченої в переглянутій Кіотській конвенції ВМО.
Генеральний секретар ВМО Куніо Мікурія, Генеральний секретар ОТІФ Вольфганг Кюппер та Голова Комітету ОСЗ Тадеуш Шозда висловили готовність надавати підтримку своїм членам у впровадженні відповідних інструментів та програм для забезпечення безперервності та полегшення міжнародних залізничних перевезень.