1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Тренінг для тренерів «Аналіз потреб та доцільності вдосконалення контролю над флорою і фауною митними органами України»

За сприяння Програми підтримки управління державними фінансами в Україні EU4PFM та Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення Держмитслужби 21-22 травня 2020 року в он-лайн форматі було проведено тренінг для тренерів «Аналіз потреб та доцільності вдосконалення контролю над флорою і фауною (Конвенція CITES) митними органами України» для посадових осіб територіальних органів та профільних департаментів Державної митної служби України.
До проведення тренінгу залучалися міжнародні експерти з Республіки Литви, які поділились досвідом проведення митного контролю Литви (та ЄС) з напрямку СІТЕС.
У ході заходу обговорювалися питання щодо правових рамок здійснення вимог СІТЕС в Україні; митного контролю на прикордонному пункті, затримання, розслідування; утилізації конфіскованої продукції; міжнародного та міжвідомчого співробітництва, співпраці з приватним сектором, туристичними агентствами, пресою і т.д. Також було зроблено акцент на питанні управління ризиками щодо об’єктів СІТЕС, їх затримання та подальший контроль за затриманими товарами (тваринами, предметами).
Під час тренінгу учасники отримали навики для проведення навчання з зазначеної тематики та надалі можуть бути залученні до процесу підвищення рівня професійної компетентності посадових осіб митних органів, зокрема без відриву від роботи в структурних підрозділах апарату Державної митної служби та територіальних органах Держмитслужби.