1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Нове видання ВМО / ВООЗ спільного класифікаційного переліку HS для медичного приладдя COVID-19

Всесвітня митна організація (ВМО)/Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) з метою сприяння спрощенню процедур торгівлі в період пандемії COVID-19 опублікували нове видання класифікаційного переліку HS для медичного приладдя COVID-19 з оновленим переліком товарів і посиланнями на переліки держав-членів.
Розглянувши та оцінивши низку пропозицій для подальшого розширення цього переліку, Секретаріат ВМО вніс зміни, хоча розширити його так, щоб він охоплював всі запропоновані товари, було неможливо. Пропозиції щодо видів додаткових товарів були дуже різноманітними: від машин швидкої допомоги до мішків для трупів.
Оновлення в переліку позначаються зірочками таким чином: * для нового елемента; ** для оновленого опису; та *** для оновленої класифікації. Новим важливим елементом є посилання на національні переліки товарів медичного призначення, які публікують країни - члени ВМО. Оскільки ВМО може давати лише вказівки щодо класифікації на рівні шестизначних кодів, такі національні переліки, якщо такі є, мають велику вагу в забезпеченні точних національних класифікацій, визначених відповідними адміністраціями для конкретних країн або регіонів.
Цей перелік посилань не є вичерпним, оскільки він містить тільки ті посилання, про які відомо на сьогодні, тому країнам-членам ВМО запропоновано обмінюватися інформацією щодо будь-яких відсутніх посилань.
Більше інформації: http://www.wcoomd.org/…/hs-classification-reference_edition…