1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Подяка ВМО учасникам віртуальної робочої групи з питань доброчесності та боротьби з корупцією

Протягом 12 тижнів (з 6 квітня по 28 червня 2020 року) 78 експертів, серед яких був і представник Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення Держмитслужби, брали участь у віртуальній робочій групі, яка була організована на сайті платформи ВМО CLIKС! для перегляду посібника з питань доброчесності та боротьби з корупцією.
Директор Департаменту інституційного розвитку Всесвітньої митної організації пан Таель Кан надіслав лист учасникам зазначеної групи, в якому висловив щиру подяку за плідну працю та внесок у процес розробки інструменту.
«Я із задоволенням констатую, що цей проєкт був успішним і що робоча група виконала весь мандат, визначений Технічним завданням, згідно якого експерти переглянули та виконали всі покладені на них завдання, поділилися досвідом своїх адміністрацій та надали понад 350 цінних пропозицій щодо поліпшення інструменту через платформу ВМО CLIKC!», - зазначив Таель Кан.
Результати діяльності робочої групи послужать надійною основою для наступного етапу процесу перегляду вказаного посібника, що доручено Підкомітету ВМО з питань доброчесності.