1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Опубліковано звіт ВМО про незаконну торгівлю за 2019 рік

Всесвітня митна організація (ВМO) опублікувала свій звіт про незаконну торгівлю за 2019 рік - щорічне видання, яке містить грунтовне дослідження з питань незаконних торговельних потоків, поглиблений аналіз інформації про вилучення товарів та конкретні приклади, свідомо надані митними адміністраціями країн-членів зі всього світу.
Надані у звіті дані дозволяють отримати інформацію про випадки незаконної торгівлі і тим самим допомагають митним адміністраціям зрозуміти тенденції і схеми та приймати обґрунтовані рішення щодо забезпечення безпеки транскордонної торгівлі. Важливе значення загального аналізу даних, безсумнівно, є одним з ключових компонентів підтримки ефективної діяльності з питань забезпечення дотримання митного законодавства.
Цього року аналіз, наданий у цьому звіті, ґрунтується на даних, отриманих від 137 адміністрацій країн-членів, і складається з шести розділів: Культурна спадщина; Наркотичні засоби; Навколишнє середовище; Права інтелектуальної власності; Охорона здоров'я та безпека; Доходи та захист населення.
Вже четвертий рік поспіль ВМО співпрацює з Центром перспективних та оборонних досліджень (C4ADS) (м. Вашингтон) – некомерційною організацією, яка займається аналізом даних і формуванням звітів на основі фактичних даних, що збагачує досвід роботи з передовими технологіями візуалізації даних і розширеного аналізу даних.
«Незважаючи на те, що збір даних все ще є серйозною проблемою, я хотів би відзначити значний прогрес у взаєморозумінні між країнами-членами щодо збору та обміну інформацією з метою розробки ефективних стратегій забезпечення безпеки», - зазначив Генеральний секретар ВМО Куніо Мікурія. Також він висловив вдячність митним адміністраціям, які надали інформацію про вилучення до бази даних Правоохоронної митної мережі ВМO (WCO CEN).
Ознайомитися з текстом видання можна за посиланням: http://www.wcoomd.org/…/illicit-trade-repo…/itr_2019_en.pdf…