1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Всесвітня митна організація розпочала он-лайн семінар

Всесвітня митна організація розпочала он-лайн семінар «Управління людськими ресурсами на основі компетентнісного підходу»
У рамках діяльності Регіонального навчального центру ВМО на базі Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення Держмитслужби (м. Хмельницький) Всесвітня митна організація 9 червня розпочала он-лайн семінар на тему: «Управління людськими ресурсами на основі компетентнісного підходу».
Компетентнісний підхід - це підхід, який акцентує увагу на результаті праці, причому як результат розглядається не сума засвоєної інформації, а здатність людини діяти в різних проблемних ситуаціях.
Метою семінару є сприяння ВМО у прийнятті підходу, заснованого на компетенціях, для здійснення митної реформи та модернізації Державної митної служби України.
Семінар проводить пан Мохамед Ель Хайл, технічний аташе Директорату з інституційного розвитку Всесвітньої митної організації. У заході беруть участь посадові особи Департаменту управління персоналом, Київської, Одеської, Волинської митниць Держмитслужби, а також Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення Держмитслужби.