1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Розвиток співпраці з Митним тренувальним центром Литовської Республіки

Департаментом спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення Держмитслужби, у рамках реалізації Програми підтримки управління державними фінансами в Україні (EU4PFM), 18 червня 2020 року була проведена онлайн зустріч з керівництвом Митного тренувального центру Литовської Республіки.
Мета зустрічі - обмін досвідом та розвиток співпраці в галузі інноваційних форм і методів підвищення кваліфікації посадових осіб митних органів Литви та України.
У ході заходу в.о. директора Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення Держмитслужби Андрій Войцещук проінформував про організацію процесу спеціальної та спеціалізованої підготовки, що здійснюється у Департаменті, з використанням сучасних інформаційних технологій у роботі. Та зауважив, що в умовах пандемії COVID-19 за період карантину близько 500 посадових осіб митних органів України підвищили кваліфікацію дистанційно.
Єва Візгірдьен, директор Митного тренувального центру Литовської Республіки, у свою чергу, відмітила, що центр пишається розробленою програмою підвищення кваліфікації, яка базується на вивченні Митного Кодексу ЄС. Під час підвищення кваліфікації митників в центрі також використовується 2 програмних продукти: Microsoft Teams - для онлайн спілкування та Moodle - для теоретичної та практичної частини дистанційного навчання.
Також учасники зустрічі домовилися про подальший розвиток співпраці у рамках реалізації Програми підтримки управління державними фінансами в Україні (EU4PFM).