1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Знайомимося з новими та згадуємо старих-добрих друзів – песиків-професіоналів з пошуку небезпечних наркотичних засобів та психотропних речовин

Харді з 
Київська митниця Держмитслужби
вправно допомагає викривати спроби незаконного переміщення наркотиків у міжнародних поштових відправленнях. В одному з них пес виявив канабіс вагою 378 г. Цей особливо небезпечний наркотичний засіб виявили на території митного поста "Київ спеціальний” у дирекції оброблення та перевезення пошти Укрпошти.
 
Ів Сен Лоран зі 
Слобожанська митниця Держмитслужби

допоміг митникам виявити метадон загальною вагою близько 350 г у конструктивній порожнині електричної печі. Піч "їхала" у багажному відділенні автомобіля, допоки працівники митного посту "Гоптівка" під час митного контролю помітили підозрілі вкладення.
 
Хайн з 
Галицька митниця Держмитслужби

вказав митникам на звичайний, на перший погляд, конверт. Під час перевірки цього міжнародного відправлення на митному посту “Львів поштовий” знайшли вкладення зі 100 квадратиками - марками із зображеннями супергероїв - із вмістом ЛСД.
 
А на 
Закарпатська митниця Держмитслужби

є песик, якого звуть Ілля. Він винюхав серед особистих речей водія автомобіля коробку, де було 60 мл психотропної речовини. Знахідку виявили на митному посту "Тиса".
 
У 
Дніпровська митниця Держмитслужби

є своя Венера. Працівники міжнародного аеропорта "Запоріжжя" разом з Венерою у дорожній валізі пасажира виявили заборонений прекурсор – 200 шт. таблеток лікарського засобу із вмістом псевдоефедрину.
 
І "найсмачніше" на десерт: Боцман з 
Одеська митниця Держмитслужби

підтвердив наявність каптагону – психотропної речовини із вмістом амфетаміну – у східних ласощах. Вантаж прибув до морського порту "Південний", де під виглядом рахат-лукума та печива виробництва Сирії намагалися завезти таблетки каптагону загальною вагою понад 760 кг.
Наразі це – найбільша знахідка Боцмана.
 
Такі жовтневі будні службових песиків