1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Обговорено питання забезпечення митної безпеки

«Які ж основні виклики стоять перед Україною в забезпеченні митної безпеки?»,- запитаєте Ви. Відповідь на це запитання сьогодні шукали науковці та практики (як українські, так і закордонні) на науково-практичному круглому столі «Сучасні виклики забезпечення митної безпеки в Україні», який був організований Західноукраїнським національним університетом (далі – ЗУНУ).
Під час заходу виступили представники Департаменту: Шутяк Тетяна з темою «Незаконне переміщення товарів через митний кордон України як реальна загроза митній безпеці держави» та Констянтин Форсюк з темою «Кінологічне забезпечення Державної митної служби України».
На круглому столі були присутні: Андрій ВОЙЦЕЩУК, доктор економічних наук, професор, в.о. директора Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення Держмитслужби України; Андрій КРИСОВАТИЙ, доктор економічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, ректор ЗУНУ; Павло ГЕРАСИМ’ЮК, в.о. начальника митного поста «Ужгород-центральний» Закарпатської митниці Держмитслужби України; Василь РАЛИК, інспектор прикордонного контролю 1 категорії-інструктор відділу прикордонної служби «Рава-Руська», Львівського прикордонного загону; Андрій КІЗИМА, кандидат економічних наук, доцент, декан факультету фінансів та обліку ЗУНУ; Анатолій ЛУЦИК, кандидат економічних наук, доцент, завідувач кафедри податків та фіскальної політики ЗУНУ та інші працівники та студенти ЗУНУ.
Загалом у заході взяли участь 83 учасники, в т.ч. два представники місцевої влади Республіки Польща.