1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Практика застосування нових норм митного законодавства в сфері сприяння захисту прав інтелектуальної власності

З 05 по 06 листопада 2020 року на базі Департаменту СПКЗ Держмитслужби було організовано та проведено спеціалізовану підготовку в режимі відеоконференції для посадових осіб відділів (секторів) забезпечення митного контролю та оформлення за тематикою «Інтелектуальна власність: боротьба з контрафактними товарами».

Спікерами заходу виступили представники: структурних підрозділів Держмитслужби - Леонід Муромцев, Олексій Гащицький; Олексій Бахтин; патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери» - Олександр Пахаренко, Олена Безкоровайна, Вероніка Березанська; АО «Саєнко Харенко» (представник правовласника «The Lego Group») - Максим Медвідь, територіальних органів Держмитслужби - Олександр Винничук, Артем Тищенко; Департаменту СПКЗ Держмитслужби - Павло Білецький.

Основними темами для обговорення були особливості ідентифікації оригінальних товарів з метою недопущення їх безпідставного затримання та введення в експлуатацію нового програмно-інформаційного комплексу «Митний реєстр об’єктів права інтелектуальної власності».

Особлива увага була приділена виконанню показників ефективності роботи митних органів за напрямком сприяння захисту прав інтелектуальної власності.

Семінар завершився обговоренням проблемних питань з напрямку сприяння захисту прав інтелектуальної власності та випрацюванням пропозицій щодо їх вирішення.