1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Питання хімічної безпеки в Держмитслужбі

05.02.2021 року відбувся онлайн захід з презентації результатів за проектами ОБСЄ.

Сергієм Петровим – менеджером проектів ОБСЄ в Україні з хімічної та біологічної безпеки було проведено аналіз та оцінку здобутків за проектами ОБСЄ, зокрема за проектом «Посилення контролю за транскордонним переміщенням контрольованих та токсинних хімічних речовин», бенефіціаром якого являлася Держмитслужба України.

Про важливість питання хімічної безпеки та ролі ОБСЄ наголосив посол Данії Генрік Вілладсен, який являється координатором проектів ОБСЄ в Україні.

Від Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення Держмитслужби участь прийняли представники Управління спеціалізованої підготовки Павло Білецький та Вадим Валігурський, які висловили подяку ОБСЄ за надану міжнародну матеріально-технічну допомогу у вигляді технічного обладнання та реактивів для виявлення небезпечних хімічних речовин.

Окрема подяка була висловлена за сприяння в організації та проведенні спеціалізованої підготовки посадових осіб митниць Держмитслужби за темою «Протидії незаконному обігу та переміщенню хімічних прекурсорів через митний кордон України».